23 Şubat 2011 Çarşamba

Get Inspired!!

Bazı tasarımlar şıklıktan öte insanın yüzünü güldürüyo! biraz yaratıcılık, biraz mizah duygusu biraz da moda aşkı.. sonuç mu? birbirinden ilginç tasarımlar!
Tabanı renkli ayakkabılar birkaç sezondur moda ama böylesi daha bi güzel!  Şunun güzelliğine bakarmısınız

Bu t-shirtün moda olması aslında bi yerden sonra can sıkabilir :) düşünsenize herkesin üstünde bu t-shirtten ve sürekli sevgilinizi ödev bahanesiyle arayan (sanki sevgiliniz çok çalıışkanmış gibi :)) kız bigün ağzında sakız gıcık gıcık gülümeyerek gelio uzaktan!! (Ne yazdıım be :)) ilk başta güldüren bu t-shirt bi süre sonra espri olmaktan çııkarsa şaşırmayın :)


artık her yerde çok farklı tarzlarda yüzük bulmak basit ancak bu baya güzelmiş!  bence bu tarzda bi yüzük kız kulesi modeliyle de yapıılmalı sizce de çok romantik olmazmı?


tam bi DIY projesi!! yakıın zamanda yapabilirim bekleyin :)

 
Yaratıcılık, farklı olma isteği de bi yere kadar canıım! böyle bişey de yüzyılın modasıı olsa giymem (Yine büyük konuşuyorum seneye her yere bunu giyip gitmiyim de :))

4 yorum:

 1. ilk ayakkabıyla yüzüğe bayıldım! ki normalde yüzükle aram iyi değildir :)http://dream-alittledreamofme.blogspot.com/

  YanıtlaSil
 2. hepsine bayıldım tşirt e koptum =)) ,,

  rococosh.blogspot :)

  YanıtlaSil
 3. amaaaaaan ilk ayakkabi süpeer !!
  aslinda süper DIY-Prije yapilir biliyo musun.. cok iyi
  bi fikir..
  bunu aklimda bulundurmaliyim !

  YanıtlaSil
 4. evet ilk ayakkabı çokta güzel olur :) farklı modellerden bile yapabiliriz :) eski sevgili mesela resmini al yapıştır seni ezerim msjı ver :) ahahah

  YanıtlaSil