18 Şubat 2011 Cuma

Gamze Saraçoğlu ilk defa İzmir'de

16-19 Şubat tarihleri arasında İzmir Uluslararası Fuar Alanında gerçekleşen IF WEDDING FASHION IZMIR'in kapanış defilesi Gamze Saraçoğlu ile yapılıyor. Gamze Saraçoğlu ilk defa İzmir'de defile düzenleyecek, izmirdeki moda severlerinde gözleri bayram edecek anlaşılan. izmir bu konularda istanbul gibi başarılı değil. izmirde bu tip etkinliklerin daha sık yapılması lazımki defilelerde güncel olsun. insanların neredeyse 1 sene önce yorumladıkları defile için ben ne diyeyim şimdi :) o yüzden koleksiyonun en beğendiğim parçaları ve hikayesi yetineceğim :)
 Veee işte benim favorim!!! şu transparan detaylarıın güzelliğine, harikalığına, şıklığıına bakarmısınız. iç kısıımdaki payet detayı ise sanki bu elbisenin varolma nedeni :)


Koleksiyonun adı "Papila" yani parmak izi katmanları demek. parmak izimiz hepimizi birbirimizden farklı kılan bir özellik. işte Gamze Saraçoğlu da burdan yola çıkmış, bu kıyafetlerle kadınların iz bırakmaksını amaçlamış :) parmak izi detayı baskı ve nakış tekniğiyle kıyafetlerde yer alıyor ancak bazı kıyafetlerde keşke olmasaymış dediğim oldu ne yalan söyleyeyim :) Gamze Saraçoğlunun tarzından biraz farklı olsa da bence  çok başarılı. özellikle kullanılan pullu ve payetli kıyafetler tam benim tarzım :) 40 parçadan oluşan bu koleksiyon Tülin Şahin, Özge Ulusoy, Şebnem Scheffer, Ahu Yağtu, Didem Soydan, Selda Car ve Merve Büyüksaraç gibi ünlü mankenler tarafıından sergilenecek. İzmir moda anlamında 19 Şubat 2011'de bayram yaşşayacak :)

5 yorum:

 1. parcalar müthis *_* cok begendim !

  resimler icin tskl, sevgiler <3

  YanıtlaSil
 2. insanın hemn bi tanesini giyip bi davete fln gidesi gelio bunlarıı gördükçe dimi :) ben teşşekkür ederm <3

  YanıtlaSil
 3. Gamze saraçoğlunun tasarımlarını çok beğeniyorum bende

  YanıtlaSil
 4. elbiselere verdiği o romantik hava pastel renkler çok hoş gerçekten

  YanıtlaSil
 5. Tasarımlar renkler harika..bayıldımm:) ilk beyaz elbise muhteşemm:)

  YanıtlaSil